• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co można robić ciekawego w długie weekendy?

Co warto zobaczyć w Europie?
Być może przyroda kontynentu, który zamieszkujemy może się wydawać dla bardzo wielu lekko nudna, przynajmniej jeżeli porównywać Europę z Ameryką Południową, to jednak nie można na pewno powiedzieć, iż nasze miasta są gorsze od tych miast, które są umiejscowione na innych kontynentach. Chociaż i z tą przyrodą to nie jest tak, że przykładowo europejskie góry są brzydsze – są gusta i guściki. Warto jednak zastanowić się w takim razie co tak naprawdę warto zwiedzić. Przede wszystkim skupmy się na miastach. Na początek oczywiście Polska… Rewelacyjnym miejscem do zwiedzenia jest Kraków, Poznań, lecz również choćby Sandomierz.
Warto pojechać w polskie góry oraz morze. Ogólnie w naszym kraju nie brakuje interesujących miejsc. Dla miłośników wyjazdów za granicę można polecić wycieczki last minute do Pragi. Należy otwarcie napisać, że Praga jest ładnym miastem – wartym przynajmniej trzech dni intensywnego zwiedzenia. Warto jednak starać się pozostać w stolicy Czech trochę dłużej, aby mieć możliwość chłonąć atmosferę miasta. Jeśli w grę wchodzą krótsze wycieczki, ciekawym miejscem może być Czeski Krumlov. Zapewne niewielu mieszkańców Polski kojarzy tę miejscowość – bez dwóch zdań jedno z najbardziej magicznych miast w Europie.
Na uwagę zasługują również typowo niemieckie miasta. A więc choćby Berlin – zlokalizowany niedaleko polskiej granicy. Berlin to w tym momencie spora metropolia, w końcu jest stolicą RFN. Jednakże w porównaniu do np. Monachium, Berlin nie wygląda wcale na bardzo bogate miasto – przynajmniej jeśli wziąć pod uwagę niemieckie realia. Bardzo dobrym miejscem na organizację wycieczki jest również Amsterdam – w szczególności stolica Holandii powinna podobać się młodym ludziom. Takowych miast i miasteczek można wymieniać jeszcze wiele. To doskonały dowód na to, iż nie ma dużo bardziej zróżnicowanego kontynentu, niż Europa. To pewnik.

1. Sprawdź tutaj

2. Sprawdź teraz

3. Kliknij tutaj

4. Sprawdź to

5. Otwórz link

Categories: Rekreacja

Comments are closed.